ÖVRIGT / Diverse / Serveringskärl 4482026
nr 448 2026
Serveringskärl
Jens Qvistgaard Dansk Designs 1950-tal, två röda emaljerade serveringskärl, längd 36 cm, märkta under, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2007
kl 16:00:01
8/1 17:13:50